Concierge – hotele

Chcesz prowadzić swój biznes? Jeśli mieszkasz w turystycznych terenach, to bardzo dobrym pomysłem będzie otworzenie hotelu dla gości, który odwiedzają te okolice. Ale jak wiadomo, w takich miejscach konkurencja jest ogromna. Zwykle w rejonach gór czy morza jest mnóstwo hoteli oraz miejsc, gdzie turyści mogą przenocować. Co to oznacza? Oczywiście to, że musisz być lepszy od konkurencji, która ja wiadomo nie da się pokonać łatwo.

Aby wzbić się najwyżej wśród konkurencji musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim potrzebna Ci będzie reklama i to skuteczna. Po drugie musisz mieć sporą sumę pieniędzy, aby takie miejsce stworzyć. Następnie musisz zaskakiwać każdego, kto odwiedzi już gotowy hotel. Do tego musisz zapewnić także wysoki standard obsługi, jakości pokoi oraz wartości ceny jaką zapłacą klienci. Nie jest proste, żeby sprostać temu wszystkiemu. Jeśli wolisz standardowe hotele i urządzone po staropolsku to także nie jest nic złego, ale od takich zwykle się roi w takich miejscach. Dlatego, ty powinieneś być wyjątkowy. Potrzebujesz nowoczesności, która zawsze nas zaskakuje i sprawia, że życie staje się łatwiejsze.

Aplikacja dla nowoczesnych

Jeśli chcesz, aby twój hotel był wyjątkowy to potrzebujesz aplikacji Concierge. To właśnie dzięki niej, Twoi goście będą mieli możliwość jak najlepszej organizacji czasu w czasie pobytu.  Będą oni także mieli dostęp, do wszelkich informacji na temat regionu.

Concierge korzystając z dotykowego urządzenia, daje gościom dostęp do mnóstwa ciekawych funkcji. Dzięki temu, świadczone przez hotel usługi są znacznie wyższe, a także wzrasta prestiż. W zależności od tego jaką politykę prowadzi hotel, może być to usługa płatna w przypadku usług na dotykowych urządzeniach firm trzecich. Dzięki temu, koszty urządzenia oraz aplikacji się zwrócą.  Jakie funkcje zapewnia nam aplikacja? Jest ich pięć , ale każda jest bardzo ważna i przydatna dla Twoich gości obecnych w hotelu. Jedna z nich jest autoryzacja do dotykowego urządzenia, jeśli posiada się klucz hotelowy. Kolejną funkcją jest dostęp do hotelowego rachunku. Klienci będą także mieli możliwość dokonywać zamówień z room serwice. Istnieje także możliwość dostępu do ofert firm trzecich jak np. puby, kina , taksówki, kawiarnie. Można w ten sposób dokonać w mich także rezerwacji. Ostatnia funkcją jest pamięć aplikacji do co rezerwacji i przypominania o zbliżającym się terminie.