Expo – targi, prezentacje multimedialne

Na pewno nie raz w szkole miałeś za zadanie zrobić prezentację na jakiś kompletnie nudny temat, który cię wcale nie interesował. Zwykle wszelkie prezentacje robiło się w Power Poincie. Może nie był to zbyt skomplikowany program, ale dla kogoś, kto używa go tylko kilka razy na 3 lata, to jest dość pracochłonne. Nie zawsze też chciał współpracować szczególnie jeśli komputer nie był pierwszej młodości.

Prowadząc firmę musisz potrafić tworzyć doskonałe prezentacje, ponieważ profesjonalizm odgrywa dużą rolę w zdobywaniu klientów. Firmy stosujące przestarzałą technologię nie dostaną się na szczyt. Aby pokonać konkurencję, musisz mieć czym to zrobić. Przede wszystkim stosuj najnowsze rozwiązania. Wszelkie osiągnięcia technologiczne są stworzone po to, aby usprawnić działanie Twojej firmy. Będzie ona osiągać wtedy lepsze wyniki oraz zdobywać więcej klientów.

Profesjonalne prezentacje

Posiadając firmę na pewno bardzo często starasz się o pozyskiwanie nowych klientów. Dlatego powinieneś zaskoczyć ich czymś doskonałym czyi prezentacjami, które zwykle są wykorzystywane w firmach. Dlatego przyda Ci się Expo Composer. Jest to nowoczesny sposób na nowoczesną prezentacje interaktywną, która zaskoczy wszystkich Twoich klientów.

Na aplikację składają się dwa moduły. Pierwszym z nich jest Composer dzięki któremu przygotujesz prezentację na komputerze standardowym, który jest wyposażony w system Windows 7. Drugim jest Prezenter , który korzysta z przygotowanego materiału oraz zajmuje się obsługą wideodotyku. W tym przypadku dostępny jest on dla systemu Windows 8.0.

Funkcje Expo Composer

Posiadając taką aplikacje jesteś w stanie definiować slajdy, które są obrazami. Możesz również zamieszczać w swoich prezentacjach zamieszczać materiały multimedialne. Dzięki obecności mechanizmu „drag&drop” masz możliwość decydowania o kolejności wyświetlanego materiału. Dla slajdu są także definiowane duże ilości dotykowych punktów. Możesz przypisać do konkretnego punktu dotykowego linku do odrębnego slajdu lub okna „popup”. Konfigurowanie zawartości okna „popup” poprzez przypisanie do niego większej ilości grafik, dokumentów czy filmów. Oferowane są dwa tryby pracy prezentacji: automatyczny oraz manualny. Do tego także tryb pracy slajdów wielowidokowy oraz możliwość rysowania po materiale wyświetlanym.