Najlepsze aplikacje roku 2015 na Androida część 2

Dzisiejszych czasach, światem rządzi technologia i każdy sobie zdaje z tego sprawę. Nie znamy osoby, która nie posiada telefonu. Smartphony są tak popularne, że nawet niektórzy ludzie starsi uczą się nimi posługiwać i po jakimś czasie potrafią to robić doskonale. Bez technologii nie potrafimy funkcjonować w dzisiejszym świecie. Jeśliby w całym kraju czy na świecie zabrakło prądu na kilka dni, to stałoby w miejscu wszystko. Posługują się już technologią praktycznie wszystkie firmy na świecie od tych najmniejszych aż po potężne korporacje. Wszędzie są komputery, drzwi otwierane automatycznie czy inne narzędzia, które po odłączeniu zasilania stają się bezużyteczne.

Jednak wszelkie osiągnięcia technologii znacznie ułatwiają nam życie. Biorąc pod uwagę taki smartphone bez którego nie potrafimy funkcjonować zwróćmy uwagę w jak wielu sytuacjach jest on przydatny. Mamy w nim wszystko: kalkulator, który kiedyś nosiliśmy osobno, aparat, który także trzeba było pilnować, portfel, znajomych i wiele innych funkcji, które kiedyś zmuszałyby nas do noszenia całego plecaka z gadżetami osobno. Wszelkie działania ułatwiają na aplikacje, które są ciągle udoskonalane i wprowadzane na nowo. Przyjrzyjmy się aplikacjom z systemu Android, które są najbardziej interesujące.

QualityTime – jest to aplikacja, która uświadamia nam jak często korzystamy z naszego smartfona. Dla niektórych będzie ona przydatna, ponieważ widząc jak dużo czasu poświęca technice może się opamiętać, zaś dla innych będzie to całkowicie zbędne.

Power Button Flashlight – dzięki takiej aplikacji, będziemy w stanie sterować przy pomocy power naszą diodą LED w urządzeniu. Dzięki dobrze obmyślanej kombinacji kliknięć nie będzie nam ta funkcja kolidować z innym przeznaczeniem przycisków.

FILTTR – program ułatwiający komunikacje pracodawcy z pracownikiem. Jest to narzędzie stworzone w szczególności dla branży IT. Przy pomocy linkedln pracodawcy mogą kontaktować się z potencjalnymi pracodawcami.

BikeSpot – jeśli lubisz jazdę rowerem i nie wiesz jak dotrzeć z jednego końca miasta na drugi to ta aplikacja jest dla Ciebie doskonała.

Drupe- posiadając te aplikacje masz możliwość łączyć się ze znajomymi zarówno przez whatsapp jak i zwykłe kontakty. Nic nowego, ale tym razem masz wszytko w jednym. Żeby więc skontaktować się z kim przez whatsapp nie musisz przeskakiwać przez ikonki, ale wystarczy, że włączysz jedną aplikację.

Once – tym razem coś tylko dla kobiet. Program dzieli się wszelkiemu najważniejszymi informacjami w czasie cyklu, które mogą się przydać.