Puzzle – reklama Twojej marki/produktu

Prowadzisz własną firmę? Jeśli tak, to zdajesz sobie sprawę jak dużo wysiłku to wymaga. Nie każdy jedna ma taką wiedzę. W dzisiejszych czasach, niektórym ludziom wydaje się, że założenie działalności to banalnie prosta sprawa. Tymczasem jest całkiem inaczej. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Jeśli ktoś przejmuje firmę po rodzicach czy kimś innym, to ma ją już całą gotową i wyposażoną w reklamę i jako taką popularność, no chyba, że jest to duża działalność i już ma swoją renomę. Sytuacja wygląda całkiem inaczej, kiedy to Ty sam musisz wszystko zaczynać od początku. Taka początkująca firma potrzebuje doskonałego szefa, który będzie potrafił zatrudnić odpowiednio doświadczonych i pełnych kreatywności ludzi oraz zadbać o to, aby była ona nowoczesna. W dzisiejszych czasach, nie da się uniknąć nowoczesnych technologii. To one kierują życiem każdego z nas. Tak jak kiedyś np. telefony służyły tylko do dzwonienia i ewentualnie miały jedną grę, tak teraz jest to mini komputer , który jest znacznie sprawniejszy niż ten, który nadzorował kiedyś lot w kosmos.

Skuteczna reklama

Bardzo ważną rolę w życiu każdej działalności odgrywa reklama. Dlaczego jest ona tak ważna? Przede wszystkim dlatego, że decyduje o tym czy będziesz zauważony na rynku czy też nie. Jeśli chcesz zaistnieć to musisz umieć się pokazać innym. Dzisiaj nie jest to takie proste jak mogłoby się komuś wydawać. Reklama w XXI wieku wymaga nieco kreatywności, aby nie zginąć w tłumie innych. Jadąc przez miasto, widzimy mnóstwo bilbordów reklamowych i nie zwracamy już na nie uwagi, ponieważ n as nie interesują. Musisz więc tak kombinować z reklamą, aby zostać zauważonym.

Zagraj w puzzle

Każdy z nas miał okazję na pewno nie jeden raz poukładać puzzle w telefonie. Im bardziej skomplikowany tym większa frajda. Tym razem jest w związku z puzzlami nieco inny pomysł. Jest to reklama dla Twojej marki. O co chodzi? Twoi klienci mogą układać puzzle z obrazkiem Twojego logo itp. Za prawidłowe ułożenie oraz najlepszy czas będą nagrody. Jest to doskonały sposób na przyjazna reklamę bez irytujących i wysuwających się z każdej strony reklam.  Dzięki takiej reklamie przez rozrywkę, klienci zapamiętują obrazki, które układali w sposób miły i przyjemny. Ty otrzymujesz dostęp do wyników statystyk aktywności graczy. Dzięki aplikacji możesz swoim najlepszym graczom przedstawić nagrody jak np. bony zakupowe czy promocyjne.