Platformy ułatwiające prowadzenie biznesu

Chcesz założyć własną firmę? W takim razie zwróć uwagę na to, że to wcale nie jest taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Niektórym wydaje się, że założenie firmy to łatwizna i od razu po pierwszym miesiącu zarabia się ogromne kwoty pieniężne. Niestety tak nie jest. Jeśli taki ktoś założy własną działalność , to będzie bardzo rozczarowany.

W firmę, trzeba włożyć mnóstwo pracy, pieniędzy, wysiłku i stresu. Niestety bez tych czterech kwestii nie będzie ona dobrze prosperować lub będzie niekompletna. Jednak samemu też ciężko jest wszystko opanować, ponieważ wiadomo, że mamy przeróżne kwestie płatności i musimy pamiętać o wielu rzeczach. W tym przypadku, pomocni są ludzie , którzy się tym zajmą, przypomną i wykonają jak należy. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie musimy się zastanawiać czy o czymś nie zapomnieliśmy oraz czy na pewno wszyscy dostali należną zapłatę lub ja uiścili. Zauważ jednak, że coraz częściej, to technologie zastępują nam ludzi. Jest to bardzo wygodne dla pracodawców, ponieważ przede wszystkim roboty czy aplikacje nie zapominają. Nie żądają także podwyżki, a zwykle opłaty za takie rzeczy są znacznie mniejsze niż pensja pracownika. Mogą one także działać codziennie w dzień i w nocy i nie obchodzą ich święta czy dni wolne od pracy, ponieważ nie potrzebują wolnego. Zobaczmy jakie platformy zostały ostatnio wprowadzone, które mogą Ci pomóc w prowadzeniu biznesu.

Asana

Pomocny i profesjonalny system, który odpowiedzialny jest za zarządzanie zadaniami dla zespołu. Na platformie możemy dodawać następnych członków, a później nadawać im kolejne zadania w konkretnych projektach. Jest to bardzo przydatne i znacznie przyśpiesza cały proces projektów. Platforma jest wykorzystywana do pracy nie tylko w dużych zespołach, ale także tych małych

E-księgowość

Normalnie, w firmie bardzo ciężko poradzić sobie prowadzeniem ksiąg oraz wszelkich dokumentów bez księgowej. Nie potrzebna jest nam jednak osoba, ale platforma księgowa. Dzięki niej, bez problemu wystawisz fakturę, podsumujesz wszelki koszty, będziesz wiedział, które dokumenty wymagają opłacenia, a które już zostały pokryte.

Slack

Kolejne narzędzie, które ułatwia pracę zespołową. Na rynku widnieje od niedawna. Korzysta z niego dość spora liczba ludzi. Bardzo przydatne dla stsrtupów, redakcji internetowych itp.

Trello

Planowane projektów, to dla Ciebie zmora? W takim razie już nie musisz tego robić sam. Pomoże Ci Trello obsługiwanie aplikacji jest dziecinnie proste i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności, a do tego cały czas masz dostęp do każdego miejsca na świecie. Masz tu także możliwość rozdzielić obowiązki pomiędzy pracowników. Jednak doskonale sprawdzi się jeśli sam chcesz zacząć zarządzać sobą w czasie. 

Sprawdź urządzenia od Poly, które pomagają w zdalnym prowadzeniu biznesu: https://poly.veracomp.pl/