Cinema – kina

Lubisz chodzić do kina? Zapewne takich osób, które tego typu rozrywki nie lubią jest bardzo mało. Możemy to zauważyć po tłumach jakie w kinach spotykamy. Jeśli jest grany jakiś spektakularny film, to bardzo ciężko dostać bilety na premierę. Jeżeli mieszkasz w mieście, to i tak masz o wiele łatwiejszy dostęp do kina.

Dla tych, którzy do kina mają daleko i mieszkają poza miastem jest nieco gorzej. Najciężej w tym przypadku jest dotrzeć do placówki kina. Wiąże się to z korkami, które zwykle wmieście występują. Z racji , że na filmy zwykle chodzi większość ludzi wieczorem po pracy, to niestety nie masz co liczyć na łut szczęścia. Dla tych, którzy zdecydowali się na seanse do południa, miast jest bardziej łaskawe, ponieważ wtedy korki są najmniejsze. Filmy także w takich godzinach są tańsze. Największe zwątpienie pojawia się w momencie kiedy wchodzimy do kina i okazuje się, że czeka nas stanie w kolejce, które kończy się przy drzwiach. Niestety, zwykle wszystkie kasy są tak oblegane. Przeraża nas wtedy nie tyle długość kolejki co fakt, że kiedy już dojdziemy nie będzie wolnych miejsc, czy też zostaną same z przodu. Niestety w pierwszych rzędach, oglądnie nie jest zbyt komfortowe, dlatego zostają one najczęściej puste. A co jeśli zostaną już tylko takie? No cóż, wtedy należy się z tym pogodzić i oglądać film z podniesioną do góry głową , żeby cokolwiek na ekranie zobaczyć.

Bądź pierwszy

Jest także inny sposób na dostanie lepszego miejsca w kinie. Wymaga on jednak pojawiania się znacznie wcześniej zanim się zacznie, ponieważ musimy kupić bilety pół godziny przed seansem inaczej wygasną. Dlatego, potrzebujesz aplikacji Cinema. Możesz dzięki niej nie tylko zapoznać się z tym, co w kinie właśnie jest ekranizowane, ale także wcześniej zarezerwować bilety na wybrany seans. Dzięki niej masz szybki dostęp do całej oferty kina. Możesz przeglądać zwiastuny czy rezerwować bilety nawet w kilak osób jednocześnie. Możliwość jest także zintegrowania aplikacji z systemem firm trzecich. Łatwo dopasujesz również markę kina i bez problemu poradzisz sobie z obsługą kart lojalnościowych. 

Nie jest to jednak jedyna taka aplikacja. Możesz także zainstalować w swoim smartfonie taką , które jest przypisana tylko do Multikina oraz Helios. Przy jej pomocy także możesz sprawdzić oferty kinowe, obejrzeć zwiastuny czy też zamówić bilet bez potrzeby stania w kolejce.