Profesjonalne strony internetowe

Specjalność naszej firmy to profesjonalna realizacja stron internetowych. Stworzymy dla Twojej firmy funkcjonalną stronę www, której głównymi atutami będą: indywidualnie przygotowana i estetyczna grafika, funkcjonalny układ treści, nowoczesne narzędzia komunikacji oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Nowoczesny wygląd strony

Zespół świetnych grafików z wieloletnim doświadczeniem zapewni stronie estetyczny wygląd. Pomaga to nie tylko budować pozytywny odbiór marki i zaufanie do firmy, ale również, w myśl zasady „klient kupuje oczami” pozwala mu na szybsze podjęcie decyzji o ewentualnym skorzystaniu z usług czy zakupie towaru.

Kompleksowe tworzenie identyfikacji wizualnej firmy.

Poza stworzeniem samej strony zajmujemy się wieloma innymi aspektami budowania wizerunku Twojej firmy. Do naszych zadań należy stworzenie logo oraz innych znaków rozpoznawczych firmy, odpowiedniej kolorystyki związanej z marką, ujednolicenie wyglądu produktów i opakowań, projekty materiałów promocyjnych, takich jak: wizytówki, ulotki, katalogi, billboardy, oklejanie samochodów, tworzenie materiałów promocyjnych na potrzeby internetu, budowanie profili w mediach społecznościowych oraz platformach promujących usługi i produkty dla firm.

Nowoczesne narzędzia tworzenia stron internetowych

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych narzędzi strona zyskuje nowoczesne narzędzia komunikacji z klientem: rozbudowane i wyspecjalizowane formularze kontaktowe, LiveChat – narzędzie do szybkiej obsługi rozmów z klientami, możliwość publikacji filmików i oddanie oceniania ich i komentowania w ręce klientów, szybkie i proste wyznaczanie trasy dojazdowej dzięki integracji z narzędziami Google, integracja z serwisami społecznościowymi, platformami sprzedażowymi  i wiele innych.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami: